Poziv za poljoprivredna gospodarstva vezan za treći ciklus edukacija u 2020. – 2021. godini o uzimanju uzoraka tla i analizama

TERMINI ODRŽAVANJA EDUKACIJA O UZIMANJU UZORAKA TLA NA PODRUČJU OBŽ – veljače 2021. Datum održavanj Jedinice lokalne samouprave Dvorana i mjesta održavanja TIM 9. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Belišće – Valpovo – Petrijevci Gradska vijećnica grada Valpova,

Matije Gupca 32

2) Lovrinčević – Grahovac –

Cimerman

9. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Donji Miholjac Gradska vijećnica grada Donjeg

Miholjca, Trg Ante Starčevića 1

4) Klarić – Jurišić – Koturić 10. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Drenje – Satnica Đakovačka DVD Drenje, Ljudevita Gaja 25 1) Babić – Maras – Kuprešak 10. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Beli Manastir – Popovac Zgrada ljepotice P+8, Trg slobode,

Beli Manastir

3) Numanović – Skenderović –

Gerber

11. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Bizovac – Koška Dom lovaca i strijelaca Koška, K.

Domagoja 2

2) Lovrinčević – Grahovac –

Cimerman

11. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Viljevo – Podravska Moslavina Društveni dom Viljevo, B. Radića 106 4) Klarić – Jurišić – Koturić 16. veljače 2021.

od 9 do 14 h

 Đakovo – Strizivojna Gradska vijećnica grada Đakova, Trg

dr. Franje Tuđmana 4

1) Babić – Maras – Kuprešak 16. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Bilje – Darda – Čeminac Darda, Dom kultire – Kino sala, Sv.

Ivana Krstitelja 100, Darda

3) Numanović – Skenderović –

Gerber

17. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Erdut (Dalj) Dom kulture Dalj, B.J.Jelačića 12,

Dalj

2) Lovrinčević – Grahovac –

Cimerman

17. veljače 2021.

od 9 do 14 h

 Magadenovac (Beničanci)

Marijanci

Mjesni dom Beničanci, I.L. Ribara

b.b.

4) Klarić – Jurišić – Koturić 18. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Semeljci – Viškovci Općina Semeljci, Kolodvorska 2 1) Babić – Maras – Kuprešak 18. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Draž – Kneževi Vinogradi Dom kulture Kneževi Vinogradi,

Glavna 82

3) Numanović – Skenderović –

Gerber

19. veljače 2021.

od 9 do 14 h

 Našice – Podgorač Velika gradska vijećnica Grada

Našica, Trg Franje Tuđmana 7

2) Lovrinčević – Grahovac –

Cimerman

19. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Antunovac – Osijek (Tenja) Tenja, Hrvatski dom, Ulica Sv.Ane 1 4) Klarić – Jurišić – Koturić 23. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Levanjska Varoš – Trnava Dom kulture Trnava, I. Meštrovića 2 1) Babić – Maras – Kuprešak 23. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Jagodnjak (Bolman) – Petlovac Dom kulture Bolman, Ulica Save

Kovačevića 74

3) Numanović – Skenderović –

Gerber

24. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Donja Motičina – Đurđenovac

Feričanci

Dom kulture – Radnički dom

Đurđenovac, K. Alojzija Stepinca 10

2) Lovrinčević – Grahovac –

Cimerman

24. veljače 2021.

od 9 do 14 h

 Šodolovci (Koprivna)

Ernestinovo

Koprivna – Društveni dom, Ruđera

Boškovića 42

4) Klarić – Jurišić – Koturić 25. veljače 2021.

od 9 do 14 h

Punitovci – Gorjani Općinska vijećnica Punitovci, S.

Radića 58

1) Babić – Maras – Kuprešak 25. veljače 2021.

od 9 do 14 h

 Čepin – Vuka – Vladislavci Hrvatski dom Čepin, Kralja Zvonimira

105

3) Numanović – Skenderović –

Gerber

kontakti predavača: 1) Ivica Lovrinčević, 091 4882 847, voditelj Službe, 2) Damir Babić, 091 4882 851 3) Snježana Numanović, 091 4882 849 4) Juraj Klarić, 091 4882 845

Izvor

Najnovije